Slogan

Мгновенно без отказа круглосуточно получить студенческий кредит можно на кредитную карту. Онлайн оформление за 3 минуты. Для яких цілей може знадобитися автоматичний кредит на картку? В першу чергу, його оцінять зайняті люди. Термінова і безвідмовна позика без відсотків на картку онлайн в Україні. Дзвінків родичам і на роботу не буде, все конфіденційно. Срочный и безотказный займ без процентов на карту онлайн в Украине. Звонков родственникам и на работу не будет, все конфиденциально. Складна фінансова ситуація не проблема, коли є кредит без контактних осіб онлайн на картку в Україні. Оформляємо і витрачаємо.

Η DIAVENA θα συμμετάσχει στην έκθεση Wabel Grocery Summit 2017

Η Wabel Grocery Summit είναι η κορυφαία εκδήλωση στην Ευρώπη για προμηθευτές και αγοραστές ιδιωτικών εμπορικών σημάτων. Η θέση της έκθεσης είναι ξενοδοχείο Hilton Paris Charles de Gaulle, η οποία θα πραγματοποιηθεί κατά την περίοδο 15.11.2017 - 16.11.2017.

Η DIAVENA θα συμμετέχει ως εκθέτης, παρουσιάζοντας την γκάμα των θαυμάσια αλιευτικών προϊόντων. Είναι προνόμιο να σας προσκαλέσουμε στο περίπτερο DIAVENA, όπου θα απολαύσετε ένα θερμό καλωσόρισμα και την ευκαιρία να δείτε και να δοκιμάσετε το ευρύ φάσμα των προϊόντων μας.